Mokotów / Warszawa
190 000 PLN / 10 857,14 PLN/m2
17.5 m2 / 1 pok.
 
 
 
Numer oferty:11937/3482/OMS
Rynek:Pierwotny
Rodzaj budynku:Niski blok
Rok budowy:2020
Piętro:1
Liczba pięter:2
Liczba pokoi:1
Typ kuchni:Aneks
Liczba balkonów:0
Liczba tarasów:0
 
 
 
 
 
 

OPIS

Kawalerka w stanie deweloperskim Górny Mokotów na linii metra. Idealna pod inwestycje na wynajem. Możliwość wykończenia pod klucz z meblami za 25 000 zł. Bardzo dobra lokalizacja blisko parku i metra. Do stacji metra 300m (3-5min)
opcja komercjalizacji lokalu - przekazanie do najmu profesjonalnemu operatowi
monitoring z kamerami
kontrola dostępu
szybki internet i TV
pralnia i suszarnia przemysłowa na terenie
instalacja ppoż z czujnikami dymu
instalacja przygotowana do montażu klimatyzacji
co miejskie
lokal w pełni opomiarowany - niski koszt eksploatacji

Dwa warianty wyposażenia lokali:

STAN DEWELOPERSKI
łazienka i kuchnia: doprowadzone przyłącza wod.-kan. i oświetlenie, ustawiona ścianka działowa łazienki. Ściany i sufity pokryte 1 warstwą białej farby akrylowej. Podłoga przygotowana do ułożenia wykładzin. Ściany wygłuszone matą akustyczną. Lokal będzie wyposażony w instalację elektryczną, instalację niskonapięciową (domofon oraz punkt dostępowy do internetu), instalację wodno-kanalizacyjną i ogrzewanie miejskie.

PEŁNE WYPOSAŻENIE:
Łazienka: wyposażona w kabinę prysznicową z brodzikiem 70x70 cm, umywalka szafkowa, lustro podświetlane oraz zestaw geberit. Ściany i sufit w płycie cementowej, malowane farbą akrylowa wodoodporną. Na podłodze wokół prysznica gres. Oświetlenie - taśma LED (norma IP68-wodoodporna).
Przedpokój z szafą wnękową: ściany i sufit pokryte farbą zmywalną, fragment ściany wyklejony taflą lustra. Podłoga wykończona wykładziną obiektową w brytach 50x50 lub z rolki. Oświetlenie pomieszczenia za pomocą taśmy LED.
Przestrzeń biurowa całodobowa: wyposażona w aneks kuchenny, szafę odzieżową, szafę wielofunkcyjną, stanowisko do pracy podświetlone taśmą LED, sofę rozkładaną z wymiennym pokrowcem, funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Dodatkowo komplet 4 krzeseł skladanych przechowywanych w szafie, a także stół rozkładany po złożeniu spełniający funkcję szafki z szufladami. Ściany i sufit malowane farbą zmywalną. Podłoga wykończona wykładziną obiektową w brytach 50x50 lub z rolki. Ściany wygłuszone za pomocą mat akustycznych.
Aneks kuchenny: wyposażony w szafki stojące i wiszące, zlew kuchenny. Materiały wykończeniowe korespondujące z wyposażeniem przestrzeni biurowej. Oświetlenie podszafkowe listwą LED wbudowaną w szafki wiszące oświetlającą przestrzeń blatu. Ściana pomiędzy blatem a szfkami wiszącymi wykończona materiałem zmywalnym.
 
Warszawa / 17.5 m2
190 000 PLN / 10 857,14 PLN/m2
Dostępne w okolicy:Szkoła, Przedszkole, Park, Restauracja, Kort tenisowy, Bank
Komunikacja:Tramwaj, Autobus, Metro
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

 
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych jest Ogrodowa Sp. z o.o z siedzibą przy Ogrodowa 32a lok. 42, 00-896 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@ogrodowa.waw.pl… czytaj więcej