Wola / Warszawa / ul. Łucka
3 900 PLN / 0 PLN/m2
m2 / 3 pok.
 
 
 
Numer oferty:11699/3482/OMW
Rynek:Wtórny
Rodzaj budynku:Budynek apartamentowy
Piętro:12
Liczba pokoi:3
 
 
 
 
 
 

OPIS

Lokal na mieszkanie lub biuro.

Komfortowy w wysokim standardzie lokal (w tym klimatyzacja) wraz z pełnym wyposażeniem w budynku Łucka City, przy ul. Łuckiej 15, lokal dostępny do wynajmu od zaraz. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym jako opcja.

Lokal o pow. 80 m² położony na 12 piętrze składa się z 2 sypialni, kuchni połączonej z salonem, łazienki, WC oraz balkonu, jest kompletnie wyposażony, m.in. w sprzęt AGD i RTV, także wszelkie potrzebne akcesoria.

W budynku funkcjonuje całodobowa ochrona oraz monitoring.

Na atrakcyjność tej lokalizacji wpływa nie tylko położenie w centrum miasta ale także dobre połączenie komunikacyjne (m.in. metro), ale również własne zaplecze rekreacyjne, w którego skład wchodzą: basen, sauna, sala fitness. W sąsiedztwie dostępna jest pełna infrastruktura miejska, m. in. przychodnie lekarskie, sklepy, restauracje oraz sklep z towarami pierwszej potrzeby usytuowany bezpośrednio w budynku.

Czynsz najmu wynosi 3900 netto, opłaty za energię elektryczną oraz centralne ogrzewanie - wg zużycia.
 
Warszawa / m2
ul. Łucka
3 900 PLN / 0 PLN/m2
 
 

KONTAKT DO BIURA:

* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych jest Ogrodowa Sp. z o.o z siedzibą przy Ogrodowa 32a lok. 42, 00-896 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@ogrodowa.waw.pl… czytaj więcej